Cenk Bosnalı Hakkında

Cenk Bosnalı, İzmir’de dünyaya gelen Cenk Bosnalı müziğe dört yaşında akordeon çalarak başladı. İzmir Atatürk Lisesinin ardından Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünden mezun oldu. Müzik, hayatında hep vardı.Çok genç sayılabilecek yaşta profesyonelliğe adım atan Bosnalı, uzun yıllar yabancı ve Türkçe pop müziği söyledi. 2005 yılında kurduğu orkestra ile Sevdalinkalar ,Balkan Şarkıları ve Rumeli Türküleri söylemeye başladı.

2011 yılında “İzmir Balkan Dernekleri Federasyonu” tarafından yılın en iyi Erkek Balkan Sanatçısı ödülüne layık görüldü.

Cenk Bosnalı Videoları
Cenk Bosnalı Şarkıları
Cenk Bosnalı Etkinlikleri (Konser, İmza Günü vb.)

[tribe_events_list tag=”cenk-bosnali”]

Belediye festivali, üniversite şenliği, bayi toplantısı, otel müzik etkinliği, mekan müzik etkinliği, kurumsal etkinlikler, yılbaşı, sevgililer günü, bayram vb. özel günlerde, yurt içi veya yurt dışındaki konserler için, sanatçı fiyatları, sanatçı ekip sayıları, ses, ışık, sahne teknik riderları ve ulaşım, konaklama, ara transferler, iaşe, sanatçı stopajı ve kdv gibi organizasyon maliyetleri etkinlik içeriği ve etkinlik tarihinin netleşmesinin ardından “herşey dahil” olarak belirlenebilmektedir.