Hakkı Bulut Hakkında

Hakkı Bulut, 3 Şubat 1945, Tunceli ili, Mazgirt ilçesi, Aktarla köyünde doğdu. İlkokul 5. sınıfa kadar doğduğu köyde, Ortaokul 1. sınıfı Tunceli, 2. sınıfı Mazgirt’de daha sonra Adana’ya göçtü ve ortaokul 3. sınıfı da Ceyhan’da bitirdi. Adana Erkek Lisesi mezun olduktan sonra dışarıdan Adana Öğretmen Okulunu bitirdi. Öğretmenliğe başladığı bu yıllarda babasının saz çalmasının etkisi ve müziğe küçük yaşta olan ilgisi sebebiyle müzikle de uğraştı.

Sanatçı 12 tane sinema filmi ve 2015 itibariyle 60 albümü bulunmaktadır. Ayrıca söz ve müzikler de kendisine aittir.Son olarak 20 Ocak 2015 tarihinde “60. Albüm – İtiraf” adlı 60. albümünü piyasaya çıkardı.

Kaynak

Hakkı Bulut Videoları
Hakkı Bulut Şarkıları
Hakkı Bulut Etkinlikleri (Konser, İmza Günü vb.)

Belediye festivali, üniversite şenliği, bayi toplantısı, otel müzik etkinliği, mekan müzik etkinliği, kurumsal etkinlikler, yılbaşı, sevgililer günü, bayram vb. özel günlerde, yurt içi veya yurt dışındaki konserler için, sanatçı fiyatları, sanatçı ekip sayıları, ses, ışık, sahne teknik riderları ve ulaşım, konaklama, ara transferler, iaşe, sanatçı stopajı ve kdv gibi organizasyon maliyetleri etkinlik içeriği ve etkinlik tarihinin netleşmesinin ardından “herşey dahil” olarak belirlenebilmektedir.