M.F.Ö. Hakkında

Mazhar, Fuat, Özkan veya bilinen adıyla MFÖ, 1971 yılında kurulmuştur. Grup, pop-rock ve pop türündeki parçalarıyla hem kendine has bir hayran kitlesi oluşturmuş hem de büyük bir beğeni kazanmıştır. İlk albümü 1985 yılında çıkaran grubun üyeleri Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner’den oluşmuştur. İlk albümünün adı Diday Diday olan MFÖ’nün diğer albümü 1988 yılında çıkan Sufi olmuştur.

Fuat Güner ve Mazhar Alanson’un gruba yönelik tanışma faaliyetleri 1965 yılında gerçekleşmiştir. The Beatles’ın plağını keşfeden Mazhar Alanson’un Fuat Güner’le birlikte ‘’Kaygısızlar’’ adlı bir grup kuran ikili, zamanla aralarına kattıkları Özkan Uğur ile müzikal çalışmalarını devam ettirmiştir. 1980’li yıllara geldiğimizde ‘’Ele Güne Karşı’’ albümünü çıkaran ve hala dilimizde dolanan parçalara imza atan MFÖ, bu albümde Onno Tunç, Asım Ekren, Erkan Oğur, Garo Mafyan gibi isimlerle çalışmıştır. 1987 yılında yine tarzlarını koruyarak No Problem albümünü çıkaran MFÖ’nün son albümü ‘’Ve MFÖ’’ olmuştur. Bir süredir çalışmalarına ara veren grubun ileriye yönelik projelere imza atması beklenmektedir.

Kaynak:

M.F.Ö. Şarkıları
M.F.Ö. Etkinlikleri (Konser, İmza Günü vb.)

Belediye festivali, üniversite şenliği, bayi toplantısı, otel müzik etkinliği, mekan müzik etkinliği, kurumsal etkinlikler, yılbaşı, sevgililer günü, bayram vb. özel günlerde, yurt içi veya yurt dışındaki konserler için, sanatçı fiyatları, sanatçı ekip sayıları, ses, ışık, sahne teknik riderları ve ulaşım, konaklama, ara transferler, iaşe, sanatçı stopajı ve kdv gibi organizasyon maliyetleri etkinlik içeriği ve etkinlik tarihinin netleşmesinin ardından “herşey dahil” olarak belirlenebilmektedir.