Osman Öztunç Hakkında

Osman Öztunç, 1968 Yılında Tokat’ın Çamlıbel kasabasında dünyaya gelen Osman Öztunç ilk ve orta öğrenimini bu kasabada tamamlamıştır. Çok Genç yaşta Çıkardığı “Yan Çizdim” Albümü o yılın en çok satan albümü olmuştur. Özellikle bu albümün içinde bulunan “Mehmedim” eseri çok kısa zamanda hem görsel hem işitsel medyada kullanılmasıyla milyonlarca sayıya ulaşmıştır. o dönemin siyasi yapısı “Milliyetçilik” fikriyatına zıt bir bakış açısı içerisinde olduğu için sanatçının albümleri tezgâh altlarında gizli gizli satılmıştır.

Sanatçı, Müzik kariyeri boyunca 12 Albüm çıkarmıştır. Ülkücü ve milliyetçi kimliğiyle bilinir. Bozkurt Osman ve Şah Zemahşer olarak anılmaktadır.Milliyetçi Hareket Partisi etkinliklerinde sahne almıştır.

Kaynak

Osman Öztunç Videoları
Osman Öztunç Şarkıları
Osman Öztunç Etkinlikleri (Konser, İmza Günü vb.)

Belediye festivali, üniversite şenliği, bayi toplantısı, otel müzik etkinliği, mekan müzik etkinliği, kurumsal etkinlikler, yılbaşı, sevgililer günü, bayram vb. özel günlerde, yurt içi veya yurt dışındaki konserler için, sanatçı fiyatları, sanatçı ekip sayıları, ses, ışık, sahne teknik riderları ve ulaşım, konaklama, ara transferler, iaşe, sanatçı stopajı ve kdv gibi organizasyon maliyetleri etkinlik içeriği ve etkinlik tarihinin netleşmesinin ardından “herşey dahil” olarak belirlenebilmektedir.